Chodúr v nadživotní velikosti

Tak a máme za sebou.

zdroj: topky.sk

zdroj: topky.sk

Všichni finalisté předvedli své umění, nejdál došli Miro a Martin a největším ze Superstar se ukázal Martin Chodúr. Ti všichni, kterým nestačilo se na tento jeho životní úspěch dívat na ubohých televizních brazovkách, získali od produkce této show jedinečný dárek. Tak jako jsem před pár týdny psala o tom, že U2 se otevřeli Youtube, tak nyní informuji, že TV nova také v případě Superstar vstoupila na nová média. Poslední 2 finálové přenosy umožnila promítat na plátna kin. Takže všichni ti, co nemohli jet do Bratislavy a vidět všechny účastníky naživo, a zároveň je lákalo vidět velké pěvecké talenty, se vydali od televizorů ke kinoplátnu a Vánoční pěveckou megashow na mega plátně.

Shrňme si to jednoduše nejen, že máme v hledáčku desítku nadějných mladých lidí, ale podařilo se probudit prakticky již mrtvý formát a značku Superstar, a kromě toho i přibrat do hry další médium. Na nedělní televizní zábavní pořad docela slušný výkon.

Líbí se ti tento článek? Přidej ho na Top Články

Můžete sledovat každou odpověď na tento příspěvek službou RSS 2.0. Můžete napsat odpověď, nebo využít trackback z vašeho vlastního webu.

Napište komentář

XHTML: Můžete použít tyto štítky: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>